toggle menu Home
Toggle search

Finalno izvlačenje - Dobitnici nagradne igre "Zapleši u ritmu ljeta bijeli mercedes te čeka!"

Finalno izvlačenje - Dobitnici nagradne igre "Zapleši u ritmu ljeta bijeli mercedes te čeka!"

Finalno izvlačenje - Dobitnici nagradne igre "Zapleši u ritmu ljeta bijeli mercedes te čeka!"

2. krug izvlačenja 22.08.2017.

Popis dobitnika

1 x Mercedes A Klasa

Alma Avdić, Džemala Bijedića 89, Sarajevo

2 x 10.000 KM na potrošačkoj Sberbank platna PikaKartica

1. Ana Marija Brtan, Klimenta bb, Jajce
2. Mihaela Lukić, Ilije Bursaća 9, Prijedor

2 x 5.000 KM na potrošačkoj Sberbank platna PikaKartica

1. Darko Karabatak, A.P.Mandića 12, I.Sarajevo
2. Rajo Đokić, V.Obarska, Mihaljevići 80, Bijeljina

1 x putovanje za 4 osobe po izboru

1. Mariana Novković, Beogradska 11, Banja Luka

2 x Samsung S7

1. Biljana Tomić, Vuka Karadžića 2/15, Zvornik
2. Jovan Ilić, Serafima Perovića 49, Trebinje

10 x poklon paket Ledo proizvoda

1. Drago Račić, Srđe Zlopogleđe 90, Banja Luka
2. Filip Radinović, Milana Kitonjića bb, Prijedor
3. Liljana Nježić, Romanovci, Gradiška
4. Ljubica Kamnenović, V.Karađorđa 59, Trebinje
5. Mariana Novković, Beogradska 11, Banja Luka
6. Marijana Marilović, Akad. Petra Mandića 62, I.Sarajevo
7. Milada Sredojević, Hasana Kikića 1, Foča
8. Mirjana Ćatić, Dazdarevo 1, Bijeljina
9. Slobodan Samardžić, Ilićka VII/26, Brčko
10. Tanja Pešić, Braće Jugovića B-19, I ulaz, Zvornik

30 x Ručnik za plažu

1. Aleksandra Mišković, ul. Sveti Sava bb, Zvornik
2. Almina Mustafić, Tuleg bb, Konjic
3. Azra Muratović, Stari Rasadnik 155, Brčko
4. Bojan Bajić, Ranka Šike 78A, Banja Luka
5. Bojan Džida, Ive Andrića 22, Pale
6. Branislava Bojanić, Baje Stanišića 116, Bijeljina
7. Branka Popović, Topla ulica bb, Nevesinje
8. Dejan Šajinović, Kupreška 13, Banja Luka
9. Dimitrije Ješić, Tutnjevac, Ugljevik
10. Dragana Rogić, Klašnice bb, Laktaši
11. Dragana Vuković, Krajiška 16-a, Foča
12. Eldar Isaković, ulica Oslobođenja B25, Živinice
13. Emina Bristić, Žrtava Srebrenice, Gradačac
14. Ena Smajić, Ćamila Siarića 2, Bihać
15. Esma Tucaković, Akifa Šeremeta 22, Sarajevo
16. Goran Turudija, Miroslava Šipke 14, Gradiška
17. Jovana Suvajac, Nikšićki put 14, Trebinje
18. Ljilja Aćimović, Vojvode putnika, Šipovo
19. Marina Šešlak, Dobojskih brigada 3, Doboj
20. Mia Vukša, Gornja Jasenica 20A, Mostar
21. Milorad Todorović, Čadavica 232, Han Pijesak
22. Mirza Hadžić, Put križani 315, Tuzla
23. Nataša Milidragović, Jezerine bb, Bileća
24. Ramo Karajić, Šiljkovaća70, Velika Kladuša
25. Siniša Stojanović, Lipac bb, Doboj
26. Snežana Rončević, Slobodana Jovanovića 4, Vlasenica
27. Sonja Mijić, Garevac 131, Modriča
28. Svetislav Latinović, Razboj 38, Srbac
29. Vesna Špirić, Cara Dušana 71, Mrkonjić Grad
30. Zvonimir Bradvica, Služanj, Čitluk

 

ledo.hr