toggle menu Home
Toggle search

Dobitnici nagradne igre "Ledo povrće i voće i Ledo riba"

Dobitnici nagradne igre "Ledo povrće i voće i Ledo riba"

Dobitnici nagradne igre "Ledo povrće i voće i Ledo riba"

Pogledajte popis dobitnika nagradne igre "Ledo povrće i voće i Ledo riba"!

IZVLAČENJE 22.12.2015.

2 X zimovanje na Jahorini za 4 osobe

1. Marina Sušac, Rudarska 82D, Mostar
2. Munevera Džikić, Graničkih Gazija bb, Gračanica

2 X zimovanje na Vlašiću za 4 osobe
1. Jelena Glamočanin-Bibić, Subotička 3, Banja Luka
2. Saša Cvijanović, Kneza Miloša 34, Doboj

10 X Philips Multicooker
1. Alma Hadžić, Rudarska 29, Tuzla
2. Amra Burić, Gojka Vukovića 72, Mostar
3. Amro Ibraković, Senada P.Senčija76A, Sarajevo
4. Dragan Markov, Svetog Save 4B, Brčko
5. Dušanka Lejić, Suogrič donji 56, Modriča
6. Emina Hodžić, Ulica IV br.12, Visoko
7. Emina Šehić, Šehićka bb, Ključ
8. Eva Hadžimehanović, Gradska bb, Uskoplje
9. Kornelija Arapović, Gabela bb, Čapljina
10. Nermina Bahtić, Novopazarska 450, Novi Grad

15 X Philips Štapni mikser
1. Albina Đurić, Hadžije Mazića put 16E, Zenica
2. Amela Šakić, M.Spahe 2A/7, Novi Travnik
3. Edina Štrkljević, Krupska 36, Bihać
4. Elvira Husković, Kneza Višeslava 12, Mostar
5. Kristina Hodžić, Viteška 40, Maglaj
6. Lara Mašnić, Antuna Hangija 33, Sarajevo
7. Ljerka Žgela, Vjekoslava Vrančića 3, Mostar
8. Mediha Dedić, Bosanskih Gazlija 10, Ilidža
9. Milka Stojanović, Laništa-Opsječko bb, Čelinac
10. Momor Lajšić, Svodna bb, Novi Grad
11. Nevena Crnčević, Braće Krneta bb, Prijedor
12. Nevenka(Maša)Andrečenko, Tepebašina 12, Sarajevo
13. Olivera Divković, Blaža Josića 73, Bukinje
14. Sanja Dragan, Septembarska 7, Lukavac
15. Zrinka Rošić, Patriotske lige bb, Cazin

15 X Philips Blender
1. Biljana Rudić, Begluci I 65/B, Bugojno
2. Danica Ristić, Račanska 90/23, Bijeljina
3. Duško Savić, Petra Pecije 32, Gradiška
4. Irena Copf, Pere Bilića 27, Jablanica
5. Lenka Trišo, Stjepana II Kotromanića bb, Livno
6. Nadira Karamujić, Bjelave 117, Sarajevo
7. Nedim Malohodžić, Veljka Lukića Kurjaka 65, Tuzla
8. Sabina Duržić, S.Kulenovića bb, Bihać
9. Sandra Kolig, Pave Anđelića 9, Konjic
10. Sanela Hadžibegović, Braće Pobrić bb, Tešanj
11. Senada Lolić, Poturmhaza 1C, Travnik
12. Snježana Kraljević, fra.Branka Šuška bb, Široki Brijeg
13. Teodora Burazor, Špilja bb, Kozarska Dubica
14. Vedrana Brakić, Donja Višća 25, Živinice
15. Vuk, Lav i Vid, Vladana Aškrabe 8, Trnovo

ledo.hr