toggle menu Home
Toggle search

Dobitnici finalnog kruga izvlačenja nagradne igre "Ledo - ljubav koja traje" za Federaciju i Brčko Distrikt

Dobitnici finalnog kruga izvlačenja nagradne igre "Ledo - ljubav koja traje" za Federaciju i Brčko Distrikt

Dobitnici finalnog kruga izvlačenja nagradne igre "Ledo - ljubav koja traje" za Federaciju i Brčko Distrikt

Pogledajte popis dobitnika finalnog kruga izvlačenja nagradne igre "Ledo ljubav koja traje" za Federaciju i Brčko Distrikt

Finalno izvlačenje 25.08.2015.

1 X Mercedes A klase

  1. Tajra Merdan, Školska 3, Ilidža

2 X novčana nagrada 20.000 KM

  1. Jasmina Paočić, fra.Grge Martić 20, Tuzla
  2. Marina Dodig, Branka Popovića 190, Banja Luka

2 X iPhone

  1. Borana Milojica, Novo naselje, Gojsovac 51, Bijeljina
  2. Miljan Đogić, Gavrila Principa 11, Višegrad

2 X tablet

  1. Nikolina Popović, Ugovnica 2B, Zvornik 
  2. Nina Popović, Topla Ulica bb, Nevesinje

 50 X poklon ljetni set

  1. Adna Kovač, Dobrinjska 129, Sarajevo
  2. Aleksandar Mitrović, Sveti Sava bb, Zvornik
  3. Alisa Imamović, 22.divizije bb, Gračanica
  4. Amela Pribišić, Hakije Turajlića 25, Sarajevo
  5. Amila Ćemić, Bosanska 1/5, Jablanica
  6. Ana Mijatović, S.Šušnjara bb, Slatina
  7. Antonela Grubešić, Kazagići 3, Kiseljak
  8. Boris Barić, Subotička 95, Banja Luka
  9. Branislav Janjetović, Tomino brdo, Istočno Sarajevo
  10. Dejana Mašić, Šočanska, Novo Goražde
  11. Dijana Lipić, Ravnogorska 11, Istočno Sarajevo
  12. Dragan Runjevac, Vojvode Luke Petkovića 2, Trebinje
  13. Dragica Grgića, Veselina Masleše 30, Nova Topola
  14. Dušan Čabak, Deli Radivoja 8, Pale
  15. Đorđo Vuković, Gorički put bb, Trebinje
  16. Edina Avdagić, Orahov brijeg 79, Vogošća
  17. Emil Bremec, Visočkih Brigada 20, Visoko
  18. Emina Ramić, Novo naselje 5/14, Fojnica
  19. Emina Salkić, Celjska 35/90, Doboj
  20. Erna Stojanović, Karađorđeva 290, Janja
  21. Ervina Čičkušić, Aleja Ljiljana 23/15, Maglaj
  22. Finka Jelčić, A. Starčevića 8, Ljubuški
  23. Goran Milić, Dujkovača V-13, Lončari
  24. Hasan Hadžalić, Fabrika konfekcije „Napredak“, Tešanj
  25. Jadranka Karadeglić, Vojvodanska bb, Trebinje
  26. Jadranka Zelenjaković, Mujdanovača 6, Brčko-Distrikt
  27. Jasmina Muminović, Sultana Ahmedova 77/D, Bugojno
  28. Jelena Stokanović, Kralja Petra I, Ugljevik
  29. Katarina Stjepanović, Brijestovo 121, Vranjak
  30. Kristina Pekez, Podrašnica bb, Mrkonjić Grad
  31. Leonid Vrućinić, Majevička 2A, Banja Luka
  32. Ljepojka Milanović, Josipa Marinkovića 37, Bijeljina
  33. Mara Paležnica , Cara Dušana 13, Šamac
  34. Marica Lovrić, Osmanlije bb, Kupres
  35. Milorad Matić, Dragana Draganovića 4, Gradiška
  36. Milja Vučetić, Radomira Neškovića BD-8, Sokolac
  37. Mladen Ćavar, Leopolda Mandića 1, Mostar
  38. Muhamed Dupahović, Irfana Ljubijahkića 18A, Bihać
  39. Nevena Šmitran, ul.Lipa 6, Srbac
  40. Nina Tadić, A.Petra Mandića 54, Istočno Sarajevo
  41. Rajko Fipović, Preobraženska bb, Rogatica
  42. Ramiza Čampara, Mirze Hadžimehmedovića br.2/VII, Tuzla
  43. Ružica Mićić, Pelagićevo
  44. Sanja Pejić, Kralja Tvrtka 6/25, Doboj
  45. Sead Begić, G.Izeta Nanića bb, Cazin
  46. Selma Dedić, Kalinska 9/6, Novi Travnik
  47. Semir Dizdarević, Salke Šestića 16, Mostar
  48. Snežana Milojević, Heljdište bb, Bileća
  49. Stevo Putica, Orah bb, Ravno
  50. Zoran Arapović, Gabela bb, Čapljina

30 X ručnik za plažu

  1. Adriano Glibić, K.P.Krešimira IV br.26, Mostar
  2. Ajla Mujkić, Lisičići 33, Konjic
  3. Amel Pirović, Štrosmajerova 8, Sarajevo
  4. Andrija Đurica, Otok bb, Trebinje
  5. Angelina Bodirogić, Romanijska 6, Banja Luka
  6. Bojan Ristić, S.Save 40, Ugljevik
  7. Branka Radojičić, Batkovići bb, Nevesinje
  8. Danijel Marković, Banja Vrućica 121, Teslić
  9. Danijela Savić, trg Kralja Petra I Karađorđeva, Zvornik
  10. Davor (Dejan) Mandić, V.R.Putnika 40. I.N. Sarajevo
  11. Elvedin Fazlić, Lulačka 7, Travnik
  12. Emira Hasičević, Stjepana Radića bb, Zavidovići
  13. Fatima Forić, Grgina br.2, Čolić
  14. Fatima Selimović, Donja Orahovica, Gračanica
  15. Hamid Kavazović, Raduša bb, Tešanj
  16. Ivana Jurić, Rasima Delića 78, Bihać
  17. Ivana Totić, Skendera Kulenovića 32, Vogošća
  18. Ivana Vasilić, S.Hadžializagića 25, Brčko
  19. Ivana Vučković, Kralja Aleksandra bb, Bileća
  20. Ivona Šunkić Perak, braće Podgornika 89, Banja Luka
  21. Ljerka Marić, Perunska 4, Vareš
  22. Maja Lolić, Karađorđeva 358, Banja Luka
  23. Marija Parežanin, Kneza Mihajlova 15, Trebinje
  24. Marinko Majstorović, Podrinjska 67, Zvornik
  25. Marko Lazarević, Njegoševa „S“ 56, Derventa
  26. Mevla Demirović, Alije Izetbegović 21, Banovići
  27. Milica Hrvačanin, Drage Vranješa bb, Kneževo
  28. Milka Bojanić, Maglajani bb, Aleksandrovac
  29. Miloš Đaković, Crna dolina, Prijedor
  30. Mirjana Mujkanović, Banović Strahinje 7, Banja Luka
  31. Mirjana Zebić, Majdanpečka 46, Čelinac
  32. Mladen Bojanić, Baje Stanišića 116, Bijeljina
  33. Nedeljko Radić, Subotička 115, Banja Luka
  34. Nenad Rađenović, Ilićka XII/19, Brčko
  35. Obrad Gazdić, A.Petra Mandića 42, Istočno Sarajevo
  36. Pavle Brčkalo, Trifka Grabeža 21, Pale
  37. Petar Nujić, Prud bb, Odžak
  38. Rada Vasiljević, Vrbanjci bb, Vrbanjci, Kotor Varoš
  39. Sabina Bečić, Toromanova 21, Sarajevo
  40. Sajra omeragić, Harmani H-15/3, Bihać
  41. Sara Čorić, Vojvode Stepe Stepanovića 177, Prijedor
  42. Senada Bajić, Srmač br.16, Kladanj
  43. Siniša Nibler, Onešćukova 29, Mostar
  44. Slavko Čegar, Eršefa Bosnića 6, Glamoč
  45. Sonja Mijić, Garevac 131, Modriča
  46. Stana Stojičić, Nikole Tesle 20/8, Mrkonjić Grad
  47. Svjetlana Ćebić, Braće Jugovića b7 11/54, Zvornik
  48. Tanja Bejatović, Nemanjića bb, Nevesinje
  49. Vid Domazet, Subotička 133, Banja Luka
  50. Željko Prusac, N.Š.Zrinski bb, Busovača

 

Ovdje možete preuzeti PDF sa popisom dobitnika finalnog kruga izvlačenja nagradne igre "Ledo - ljubav koja traje" za Federaciju i Brčko.

ledo.hr